1994 yılında Sönmez İnşaat Hafriyat Ltd Şti ‘ ni kuran Sönmez Arslan altyapı ve hafriyat işlerini 2006 yılında sonlandırarak As sözmez Yapı İnşaat ve Hafriyat San. Tic. Ltd. Şti ‘ yi kurarak üst yapı faaliyetlerine başlamıştır. As sönmez yapı kurulduğundan beri İstanbul imar faaliyetlerinin vazgeçilmez bir unsuru olarak memleketin en üstün şirketleri , organizasyonları ve idareleri ile çalışma fırsatını bulmuştur. Modern katılımcı yönetim anlayışı As sönmez yapıyı kısa zamanda büyük projeler başaracak düzeye ulaştırmıştır .  Müşterilerimiz As sönmez yapının katılımcı bir inşaat şirketi olmasının ötesinde senelerdir stratejik bir ortak ve gelişmelerin değerli bir üyesi olduğunu ifade eder. Dinamik tecrübeli idari ve teknik kadrosuna sahip olan As sönmez yapı bütün projelerini zamanında başarmasını mümkün kılmıştır. 2006 yılı As sönmez yapı için yeni bir başlangıç olmuştur. Yeni organizasyon ile yeni ufuklara yeni hedeflere açılan Assözmez Yapı İnşaat ve Hafriyat San. Tic. Ltd. Şti yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Website Builder fto websitetemplates.org Website Design

 • 1994 yılında Sönmez İnşaat Hafriyat Ltd Şti ‘ ni kuran Sönmez Arslan altyapı ve hafriyat işlerini 2006 yılında sonlandırarak As sözmez Yapı İnşaat ve Hafriyat San. Tic. Ltd. Şti ‘ yi kurarak üst yapı faaliyetlerine başlamıştır.

  As sönmez yapı kurulduğundan beri İstanbul imar faaliyetlerinin vazgeçilmez bir unsuru olarak memleketin en üstün şirketleri , organizasyonları ve idareleri ile çalışma fırsatını bulmuştur. Modern katılımcı yönetim anlayışı As sönmez yapıyı kısa zamanda büyük projeler başaracak düzeye ulaştırmıştır .

  Müşterilerimiz As sönmez yapının katılımcı bir inşaat şirketi olmasının ötesinde senelerdir stratejik bir ortak ve gelişmelerin değerli bir üyesi olduğunu ifade eder. Dinamik tecrübeli idari ve teknik kadrosuna sahip olan As sönmez yapı bütün projelerini zamanında başarmasını mümkün kılmıştır.

  2006 yılı As sönmez yapı için yeni bir başlangıç olmuştur. Yeni organizasyon ile yeni ufuklara yeni hedeflere açılan Assözmez Yapı İnşaat ve Hafriyat San. Tic. Ltd. Şti yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

 • VİZYON

 • Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile en iyi şekilde değerleri yönetmek mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanarak daima yüksek kalite sağlayan AS SÖNMEZ Yapı standartları uluslararası  kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır.

  AS SÖNMEZ Yapı gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak insana doğaya çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek üstün nitelikli yapı anlayışını kusursuz alt yapı sistemleri ile birleştirme hedefine taşımaktadır.

  Bu vesile ile gelecek nesillere övülecek eserler bırakmak dünya standartlarında global bir şirket olmak yurt içi ve yurt dışındaki tecrübeleri ile modern yaşam alanlarını kurmak topluma komşuluk değerlerini hissettirecek yaşam tarzını aşılamak.

 • MİSYON

 • AS SÖNMEZ Yapı, Projelerinde vakit ve kaynak ekonomisine,farklılık ve kaliteye önem veren özel resmi kuruluşlara çözüm ortağı olmaktan şeref duyar.Anlayışımız yüksek seviyede hizmet vermek ve kanıtlanmış kabiliyetimiz müşterilerle yapıcı iş birliğini güçlendirmektir.

  ‘’İşi öyle yapki; işveren sonraki projelerindede bizi arasın’’ temel prensibimizle başarılara ulaşmaktadır.

  Aktif,atılımcı karakteri ve ekip çalışması ile sürekli gelişmeye,büyümeye imkan sağlayacak ortam hazırlanması şartımızdır…

 •  


Hizmet Detayımızı Görmek İçin Tıklayın...


Portföyümüzü Görmek İçin Tıklayın...

     
© Copyright As Sönmez İnşaat. Her Hakkı Saklıdır.
   
Web Tasarım